2014/2015_Dzień Dziecka i Dzień Sportu

1 czerwca przedstawiciele naszej szkoły brali udział w gminnym Turnieju Szkół. Drużyna w składzie: Wiktoria Bajorek, Kasia Bryt, Kinga Serafin i Gabrysia Oracz zmagała się quizem, wykonaniem stroju z papieru, wykonaniem i zaprezentowaniem transparentu propagującym życie bez nałogów. Ponadto Roksana Ryndak, Kasia Bryt, Justyna Smosna, Natalia Kołek, Karolina Kamyk, Zuzanna Słowik zaprezentowały swoje umiejętności w konkursie „Mam Talent”. Za recytację wiersza pt. „Stonoga” Roksana Ryndak otrzymała 3 miejsce. Urzędnicy z gminnego stanowiska ds. ochrony środowiska przeprowadzili też kolejną edycję konkursu „Zbieramy zużyte baterie”, w którym nasza szkoła zajęła czwarte miejsce.
Wszyscy wspólnie zapracowali na zaszczytne drugie miejsce w Gminnym Turnieju Szkół.
Na zakończenie imprezy o godzinie 14.00 wszyscy uczestnicy wzięli udział w akcji pt. „Zryw wolnych serc”, który polegał na wybijaniu przez 60 sekund rytmu serca. Następnie wszyscy w eskorcie policji odbyli marsz mający na celu propagowanie życia wolnego od uzależnień.
Pozostali uczniowie świętowali Dzień Dziecka i Dzień Sportu na terenie szkoły. Na rozpoczęcie uczniowie każdej z klas przedstawili scenki dotyczące savoir vivre, czyli dobrych manier. Następnie odbył się turniej piłki nożnej. Naszą szkołę odwiedzili motocykliści na swoich pięknych maszynach. Wzbudzili ogromne zainteresowanie wśród uczniów, którzy zadawali mnóstwo pytań, no i oczywiście pozowali do zdjęć.