Zawody sportowe

Kalendarz gminnych zawodów sportowych
w roku szk. 2019/2020

Klasy IV – VI

Lp.Nazwa imprezyDataMiejsce
1.Indywidualne biegi przełajowepaździernikRzepiennik Biskupi
2.Tenis stołowy indywidualnylistopadRzepiennik Biskupi
3.Drużynowy tenis stołowylistopadRzepiennik Biskupi
4.Mini koszykówkastyczeńRzepiennik Biskupi
5.Mini siatkówkalutyRzepiennik Biskupi
6.Mini piłka ręcznamarzecRzepiennik Biskupi
7.Mini piłka nożnakwiecieńRzepiennik Biskupi
8.Czwórbój lekkoatletycznymajOlszyny

Klasy VII – VIII

Lp.Nazwa imprezyDataMiejsce
1.Indywidualne biegi przełajowepaździernikRzepiennik Biskupi
2.Tenis stołowy indywidualnylistopadRzepiennik Biskupi
3.Drużynowy tenis stołowylistopadRzepiennik Biskupi
4.Piłka koszykowastyczeńRzepiennik Biskupi
5.Piłka siatkowalutyRzepiennik Biskupi
6.Piłka ręcznamarzecRzepiennik Biskupi
7.Piłka nożnakwiecieńRzepiennik Biskupi

Biegi przełajowe

Wyniki rywalizacji

Klasy IV – VI

DziewczętaChłopcy
1. Rzepiennik Biskupi1. Rzepiennik Strzyżewski
2. Rzepiennik Suchy2. Olszyny
3. Turza3. Rzepiennik Biskupi
4. Olszyny4. Turza
5. Rzepiennik Strzyżewski5. Rzepiennik Suchy

Klasa IV

DziewczętaChłopcy
3. Cudek Weronika6. Serafin Bartłomiej
6. Wantuch Kamila11. Piekarz Szymon

Klasa V

DziewczętaChłopcy
1. Nowakowska Katarzyna5. Gabryel Adrian
3. Smoszna Natalia6. Płaczek Adrian
4. Kowalik Małgorzata7. Pole Oliwier
7. Fudala Zuzanna

Klasa VI

DziewczętaChłopcy
3. Kamyk Anna10. Szczerba Marcin
6. Cudek Klaudia11. Zając Artur
8. Przybycień Martyna12. Mikrut Michał
10. Małopolska Oliwia13. Habiński Mateusz

Klasy VII – VIII

DziewczętaChłopcy
1. Rzepiennik Biskupi1. Rzepiennik Biskupi
2. Olszyny2. Olszyny
3. Turza3. Rzepiennik Strzyżewski
4. Rzepiennik Suchy4. Rzepiennik Suchy
5. Rzepiennik Strzyżewski5. Turza

Klasa VII

DziewczętaChłopcy
2. Płaczek Martyna2. Wołkowicz Oliwier
4. Gębarowska Wiktoria5. Koza Marcin
6. Roman Oliwia8. Soczek Szymon
9. Serafin Adrian
10. Gabryel Patryk
12. Kleszyk Dawid

Klasa VIII

DziewczętaChłopcy
4. Smosna Klaudia2. Mikrut Patryk
5. Ryndak Roksana4. Oracz Jakub
6. Baran Agata
7. Kiełtyka Mariola

Drużynowy tenis stołowy

Wyniki rywalizacji

Klasy IV – VI

DziewczętaChłopcy
1. Turza1. Turza
2. Rzepiennik Biskupi (Anna Kamyk, Katarzyna Nowakowska, Anna Bajorek)2. Rzepiennik Strzyżewski
3. Rzepiennik Suchy3. Rzepiennik Suchy
4. Rzepiennik Biskupi (Michał Mikrut, Artur Zając, Mateusz Habiński)
5. Olszyny

Klasy VII – VIII

DziewczętaChłopcy
I m. OlszynyI m. Turza
II m. Rzepiennik SuchyII m. Rzepiennik Biskupi
III m. TurzaIII m. Olszyny
IV m. Rzepiennik BiskupiIV m. Rzepiennik Suchy

Indywidualny tenis stołowy

Wyniki rywalizacji

Klasy IV – VI

DziewczętaChłopcy
3. Anna Kamyk7. Michał Mikrut
4. Katarzyna Nowakowska8. Mateusz Habiński
5. Anna Bajorek9. Artur Zając

Klasy VII – VIII

DziewczętaChłopcy
V m. Klaudia SmosnaIV m. Jakub Oracz
VII m. Natalia HabasV m. Nikodem Hadalski
X m. Wiktoria WojtanowskaVI m. Patryk Mikrut

Mini piłka koszykowa

Wyniki rywalizacji

Klasy IV – VI

Dziewczęta

  1.  Rzepiennik Suchy
  2. Rzepiennik Biskupi
  3. Rzepiennik Strzyżewski

Skład: Anna Kamyk,  Anna Bajorek, Katarzyna Nowakowska, Aleksandra Wantuch, Klaudia Cudek,

Edyta Słowik, Wiktoria Kopek

Chłopcy

  1. Rzepiennik Strzyżewski 
  2. Turza
  3. Rzepiennik Suchy
  4. Rzepiennik Biskupi

Skład: Kamil Poręba,  Mateusz  Habiński, Michał Mikrut, Marcin Szczerba, Artur Zając, Bartłomiej Serafin

Klasy VII – VIII

DziewczętaChłopcy
I m. Rzepiennik BiskupiI m. Turza
II m. Rzepiennik SuchyII m. Rzepiennik Biskupi
III m. Rzepiennik StrzyżewskiIII m. Rzepiennik Suchy
IV m. Rzepiennik Strzyżewski

Skład dziewcząt: Baran Agata , Gąsior Wiktoria Anna, Gucwa Katarzyna, Habas Natalia, Ryndak Roksana, Smosna Klaudia, Wojtanowska Wiktoria

Skład chłopców: Gabryel Patryk, Hadalski Nikodem, Koza Marcin, Mikrut Patryk, Oracz Jakub, Soczek Szymon, Wołkowicz Oliwier


Mini piłka siatkowa

Wyniki rywalizacji

Dziewczęta

  1. Rzepiennik Biskupi 
  2. Rzepiennik Suchy 
  3. Rzepiennik Strzyżewski

Skład: Anna Bajorek, Klaudia Cudek, Monika Gumułka, Anna Kamyk, Wiktoria Kopek, Katarzyna Nowakowska, Edyta Słowik, Aleksandra Wantuch

Chłopcy

  1. Rzepiennik Strzyżewski
  2. Rzepiennik Suchy
  3. Rzepiennik Biskupi
  4. Olszyny

Skład: Mateusz Habiński, Michał Mikrut, Kamil Poręba, Marcin Szczerba, Artur Zając


Piłka siatkowa (klasy VII – VIII)

Dziewczęta

  1. Olszyny
  2. Rzepiennik Suchy
  3. Rzepiennik Biskupi

Skład: Wiktoria Wojtanowska, Natalia Habas, Klaudia Smosna, Wiktoria Anna Gąsior, Katarzyna Gucwa, Roksana Ryndak, Wiktoria Gebarowska, Wiktoria Zając

Chłopcy:

  1. Turza
  2. Olszyny
  3. Rzepiennik Biskupi
  4. Rzepiennik Suchy

Skład: Marcin Koza, Jakub Oracz, Patryk Mikrut, Nikodem Hadalski, Wojciech Serafin, Oliwier Wołkowicz, Szymon Soczek, Kacper Włodyka


Piłka ręczna (klasy VII – VIII)

Dziewczęta:
1. Rzepiennik Biskupi ( Skład: Wiktoria Wojtanowska, Natalia Habas, Klaudia Smosna, Wiktoria Anna Gąsior, Katarzyna Gucwa, Roksana Ryndak, Płaczek Martyna)
2. Olszyny

Chłopcy:
1. Turza
2. Olszyny
3. Rzepiennik Biskupi (Gabryel Patryk, Wołkowicz Oliwier, Hadalski Nikodem, Koza Marcin, Soczek Szymon, Mikrut Patryk, Oracz Jakub)