2016/2017_”Cudownych Rodziców mam …”

Dnia 30 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie przygotowali bogaty program artystyczny, który był upominkiem dla Rodziców.
Rozpoczęliśmy gorącym tanecznym akcentem – tańcem cheerliderskim w wykonaniu uczennic kl. II – IV, które swoje taneczne umiejętności rozwijają pod okiem p. Iwony Kiełtyki.
Następnie wystąpili pierwszoklasiści. Zaprezentowali humorystyczną scenkę pt. „Dzieci czwórka i laurka”.
Kolejnym punktem programu był montaż slowno – muzyczny kl. II i III przygotowany pod kierunkiem p. Malgorzaty Szpyrki oraz p. Marii Gurgul.
Uczniowie z kółka teatralnego, którego opiekunką jest p. Grażyna Wałęga przedstawili zabawną sztukę pt. „Kopciuszek XXI wieku”.
Na uspokojenie i wyciszenie uczennice z kl. II i IV zaproponowały jogę. Tej trudnej sztuki tanecznej uczyła ich p. Iwona Kiełtyka.
Podczas spotkania mieliśmy też okazję wysłuchać chóru szkolnego prowadzonego przez p. Marka Bąka. Wielu wzruszeń dostarczył utwór wykonany przez Wiktorię Annę Gąsior z kl. V.
Następnie przewodnicząca szkoły złożyła Rodzicom życzenia. Wszyscy odśpiewali 100 lat, a dzieci wręczyły okolicznościowe upominki.
Ostatnim tanecznym akcentem programu był polonez, nad którego przygotowaniem czuwała Pani Dyrektor Maria Myśliwiec.
Spotkanie zakończyło się symboliczną filiżanką kawy i poczęstunkiem. Dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie i mamy nadzieję, że dostarczyliśmy pozytywnych wrażeń.

Grażyna Wałęga