2016/2017_Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 23 czerwca zakończyliśmy całoroczne zmagania z nauką – zabrzmiał ostatni dzwonek obwieszczający tak przez wszystkich upragnione wakacje. O godzinie 800 nauczyciele, rodzice i uczniowie uczestniczyli we mszy św., a następnie zgromadzili się na sali gimnastycznej, by wziąć udział w uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego.
Szóstoklasiści pod wodzą p. Urbanika zaprezentowali pożegnalną scenkę na temat zbliżających się wakacji. Okazało się, że bardzo kochają szkołę i wcale nie chcą się z nią rozstawać na dwa miesiące.
Następnie Pani Dyrektor podsumowała rok szkolny 2016/2017. W kolejnej części uroczystości rozdano najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe oraz dyplomy. Dyrekcja i wychowawcy podziękowali także Rodzicom za bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły.
Na akademii gościliśmy Wójta Gminy Pana Marka Karasia, który wręczył naszym uczniom Puchar za zajęcie I miejsca w gminnej rywalizacji sportowej szkół podstawowych.
Na zakończenie dzieci udały się z wychowawcami do swoich klas, by odebrać świadectwa promocyjne, a Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych wakacji.

Grażyna Wałęga