W dniu 29 listopada 2019 roku w Rzepienniku Biskupim odbyły się zawody gminne w piłce koszykowej klas VII – VIII.
Andrzejki 2019
Andrzejki 2019 Wieczór Andrzejkowy, obchodzony zwykle w wigilię św. Andrzeja, w tym roku w naszej szkole przybrał ponownie formę Andrzejkowych Wróżb przeprowadzonych w Salonie Wróżb. Uczniowie postanowili uczcić tradycyjny zwyczaj „przepowiadania przyszłości” i wybrali ku temu dzień 28 listopada. Wróżki z klasy V – VIII starały się aby każdy mógł „poznać swoją przyszłość” dzięki wróżbom […]
Goście z Abádszalok
W czwartek 28 listopada 2019r. do naszej szkoły przyjechali goście ze Szkoły Podstawowej z Abádszalok z Węgier. Wzięli oni udział w wieczorze andrzejkowym podczas którego zapoznali się z przykładowymi wróżbami. Wspólnie z uczniami z naszej szkoły zatańczyli kilka tańców towarzyskich oraz rozegrali towarzyski mecz piłki nożnej. Najważniejszym elementem ich wizyty było podpisanie umowy partnerskiej.
Trzask – Kenia
27 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły przenieśli się do Kenii. Przedstawiciel grupy „Trzask.pl” przedstawił najnowsze zdjęcia z wyprawy. Pokazał fotografie, którym towarzyszył bogaty opis słowny zawierający dziesiątki istotnych dla tego rejonu świata informacji, masę ciekawostek, sytuacji i przygód, które miały miejsce w czasie trwania wyjazdu. Poruszane były treści geograficzno-przyrodnicze, społeczno-kulturalne, historyczne, charakterystyczne dla Kenii.
Koszykówka IV-VI
Gminne Igrzyska Młodzieży szkolnej (kl VII – VIII) w Indywidualnym i Drużynowym tenisie stołowym
W dniu 18 listopada 2019 roku w Rzepienniku Biskupim odbyły się zawody gminne w indywidualnym i drużynowym tenisie stołowym klas VII – VIII.
Zawody gminne w indywidualnym i drużynowym tenisie stołowym klas IV – VI
W dniu 13.11.2019 r. w Rzepienniku Biskupi odbyły się zawody gminne w w indywidualnym i drużynowym tenisie stołowym klas IV – VI.
Dla Niepodległej
W dniu 12 listopada odbył się w naszej szkole turniej piłki siatkowej „Dla Niepodległej”. W turnieju brali udział Radni Gminy Rzepiennik Strzyżewski na czele z p. Wójtem Markiem Karasiem, rodzice, uczniowie i nauczyciele. Po zaciętej walce i wspaniałej zabawie w turnieju zwyciężyli nauczyciele (dzięki głośnemu dopingowi czirliderek na czele z p. dyrektor Marią Myśliwiec), II […]
Święto Niepodległości
W dniu 12 listopada odbyła się w naszej szkole akademia z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Akademię przygotowała p. Krystyna Markowicz, a oprawę muzyczną p. Marek Bąk.
Niedziela ze sztandarem
10 listopada w kościele parafialnym w Rzepienniku Biskupim odprawiona została msza z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. We mszy uczestniczyły sztandary Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej Oddziału „Regina II” w Rzepienniku Biskupim.
