Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka

1 lutego obchodziliśmy w szkole bardzo ważne święto – Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji uczniowie przygotowali część artystyczną.
Występy zaczęli uczniowie z klasy 1, 2 i 3, których przygotowały : Pani Maria Gurgul, Pani Małgorzata Szpyrka oraz Pani Iwona Kiełtyka. Trwając w świątecznym nastroju uczniowie z klasy 7, zaprezentowali jasełka, które przygotowali wraz z panią Magdaleną Wantuch. Następnie wystąpiła Wiktoria Gąsior – dwukrotna finalistka oraz zwyciężczyni II Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej. Całość uroczystości wzbogacił występ chóru szkolnego, który przygotował pan Marek Bąk.
Na zakończenie części artystycznej wystąpiła grupa uczniów z klasy 5, 6, 7 i 8 przygotowana przez panią dyrektor Marię Myśliwiec. Zaprezentowali oni nasz polski taniec narodowy „Polonez”.


W tym roku w obchody Dnia Babci i Dziadka włączyło się stowarzyszenie Adsum z Rzepiennika Biskupiego, które przygotowało słodki poczęstunek dla wszystkich zaproszonych gości, jak i uczniów za co serdecznie dziękujemy!


To był dzień pełen atrakcji dla naszych wyjątkowych gości.

Post Author: admin