W dniach poprzedzających zakończenie roku szkolnego nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w ogólnopolskiej inicjatywie „Tydzień dla Bezpieczeństwa 2026”, której celem było promowanie odpowiedzialnych i bezpiecznych zachowań wśród dzieci i młodzieży przed rozpoczynającymi się wakacjami. W ramach tej akcji uczniowie uczestniczyli w licznych zajęciach i spotkaniach poświęconych najważniejszym zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się […]
